دندانپزشک ترمیمی

دندانپزشک ترمیمی در کلینیک های دندانپزشکی فرآیند هایی که موجب بهبود ظاهر دندان ها و لثه ها می شود را انجام می دهد.

هدف اصلی دندانپزشک ترمیمی

  • ترمیم دندان های آسیب دیده
  • انتخاب و جایگزینی مناسب برای دندان های فرسوده
  • درمان بیماری های لثه ای
  • درمان بیماری های دهان، می باشد.
  • دندانپزشک برای انجام فرآیند های درمانی در درجه اول به زیبایی دهان و دندان، رنگ دندان ها، موقعیت و شکل و اندازه دندان ها، فاصله میان دندان ها توجه می کند.

دندانپزشکی ترمیمی

دندانپزشکی ترمیمی چیست ؟ دندانپزشکی ترمیمی شاخه ای از علم دندانپزشکی می باشد که موجب اصلاح عملکرد دندان ها می شود.

زمانی دندانپزشکان افراد را به انجام درمان های ترمیمی توصیه می کنند که دندان هایشان دچار پوسیدگی، تغییر رنگ، شکستگی شده باشد.

دندانپزشکی زیبایی

درمان هایی که موجب زیبایی ظاهری دندان ها می شود جزو دندانپزشکی زیبایی محسوب می شوند. بلیچینگ دندان ، کامپوزیت دندان ، لمینت دندان و غیره جزو این درمان ها هستند.

در مقالات قبلی بیشتر درباره این نوع دندانپزشکی صحبت کردیم، در صورت تمایل می توانید به آن ها مراجعه کنید.

درمان های دندانپزشکی ترمیمی

این درمان ها شامل: تاج دندان، پل یا بریج دندان ها، ترمیم دندان های آسیب دیده، ایمپلنت دندان و غیره می شود.

دندانپزشک زیبایی در غرب تهران

اگر به دنبال دندانپزشکی خانم غرب تهران هستید ما به شما دکتر رزیتا پورکیان را معرفی می کنیم.

دکتر پورکیان یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی در غرب تهران می باشند که در زمینه های ترمیمی و زیبایی ، ایمپلنت ، جراحی فک و غیره تجربه های بسیار ارزشمندی دارند.

در صورت تمایل برای درمان و زیبایی دندان های خود با دکتر پورکیان ، می توانید از طریق شماره هایی که در سایت ما وجود دارند اقدام کنید.

دندانپزشک ترمیمی

 

مواد دندانپزشکی ترمیمی

در دندانپزشکی های ترمیمی ابتدا دندان توسط دندانپزشک تراش داده می شود و سپس از ماده هایی چون آمالگام، کامپوزیت و غیره استفاده می شود.

درمیان این موادی که برای ترمیم کردن دندان ها استفاده می شود، آمالگام جزو متداول ترین آن ها می باشد. این ماده از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و دندانپزشک به آسانی می تواند از آن استفاده کند.

هزینه دندانپزشکی ترمیمی

این هزینه به نوع مشکل دندان و نوع درمانی که دندانپزشک از آن برای بهبود عملکرد دندان های بیمار استفاده می کند بستگی دارد. لازم به ذکر است که هزینه درمان های دندانپزشکی برای هر دندانپزشک در هر منطقه ای که قرار دارد متفاوت است.

دکتر رزیتا پورکیان

جراح - دندانپزشک

دندانپزشک زیبایی - دندانپزشک ترمیمی

درباره دکتر رزیتا پورکیان

دکتر رزیتا پورکیان ، جراح-دندانپزشک می باشند و تجربه بسیار موفقی در درمان بیماران دندانپزشکی داشته اند. ایشان تحصیلات دانشگاهی خود را در دانشگاه معتبر گذرانده اند و مدارک بسیاری در درمان دندانپزشکی از موسسات مختلف تخصصی دارند. حصول درمان موفق همراه با تکنولوژی بروز و جدید ، از اهداف اصلی ایشان است و همواره کوشیده اند ، همراه با تکنولوژی ، دانش خود را نیز افزایش دهند.