ماندگاری بلیچینگ دندان

ماندگاری بلیچینگ دندان : بلیچینگ یا سفید کردن دندان یکی از خدماتی می باشد که در دندانپزشکی ها ارائه می شود و کاندیدای بسیاری دارد. با ما همراه باشید تا درباره بلیچینگ دندان ، ماندگاری آن و غیره اطلاعاتی در اختیار تان قرار دهیم.

این روز ها افراد به زیبایی اهمیت بسیاری می دهند. داشتن دندان هایی زیبا و سفید علاوه بر جذابیت اعتماد به نفس افراد را افزایش می دهد به همین دلیل بسیاری از عموم برای تغییر رنگ دندان های خود به دندانپزشکی ها مراجعه می کنند.

 

ماندگاری بلیچینگ دندان

 

بلیچینگ دندان

به مرور زمان به دلیل استفاده از مواد غذایی متفاوت دندان ها تغییر رنگ می دهند. برخی از عموم که زیبایی برایشان اهمیت بسیاری دارد جهت سفید کردن دندان ها راه های بسیاری را امتحان می کنند. بلیچینگ دندان یکی از موثر ترین راه هایی می باشد که افراد را به دندان هایی سفید می رساند.

ماندگاری بلیچینگ دندان

ماندگاری بلیچینگ دندان به اندازه بسیاری به مراقبت های بعد از درمان بستگی دارد که در ذیل به چند مورد از آن ها اشاره خواهیم کرد.

  • به مدت 24 ساعت از مصرف مواد غذایی رنگی اجتناب کنید.
  • در صورت مصرف مواد غذایی حاوی رنگ دانه دندان های خود را شستشو دهید.
  • بهتر است در این دوران مصرف نوشیدنی هایی چون قهوره، نوشابه، چای و غیره را به حداقل برسانید و پس از مصرف دندان های خود را بشویید.
  • از مصرف غذا های سرد و اسیدی پرهیز کنید.
  • رعایت بهداشت دهان و دندان بسیار مهم است.
  • کشیدن سیگار و استعمال دخانیات ماندگاری بلیچینگ دندان را کاهش می دهد.

تفاوت بلیچینگ و لمینت

برخی از عموم پس از مراجعه به ما درباره تفاوت بلیچینگ و لمینت سوال می پرسند. در پاسخ به سوال این دسته از افراد باید بگوییم با این که بلیچینگ دندان و لمینت دندان از نظر سفید کردن دندان ها با یکدیگر مشترک هستند اما تفاوت های بسیاری دارند.

در لمینت دندان ، یک لایه ای خارجی بر روی دندان ها قرار می گیرد و همانند یک روکش بر روی دندان ها موجب سفید شدن آن ها می شود اما در بلیچینگ دندان ، رنگ دانه ها توسط مواد شیمیایی از روی دندان ها برطرف می شوند.

مزایا و معایب بلیچینگ دندان

مزایا :

بلیچینگ دندان ، سفیدی دندان ها و در نهایت لبخندی زیبا را برای افراد به ارمغان می آورد.

یک روش بسیار سریع برای تغییر رنگ دندان ها می باشد.

روشی کاملا بی خطر و ایمن است.

معایب بلیچینگ دندان :

باید مصرف مواد رنگی را به حداقل برسانید.

هزینه بلیچینگ دندان

هزینه بلیچینگ دندان همانند دیگر درمان های دندانپزشکی بالا نیست و تفاوت قیمت در آن ها تنها به دلیل جنس مواد مصرفی می باشد.

برای اطلاع از این هزینه بهتر است در ابتدا کلینیک دندانپزشکی معتبری را انتخاب کنید و سپس برای درمان و مشاوره به آن مراجعه کنید.

در جلسه مشاوره دندان های شما مورد بررسی قرار می گیرند اگر دندان هایتان هیچ گونه مشکلی نداشته باشند دندانپزشک روش بلیچینگ را به همراه هزینه انجام آن برای شما توضیح می دهد.

 

 

دکتر رزیتا پورکیان

جراح - دندانپزشک خانم

دندانپزشک زیبایی - دندانپزشک ترمیمی

درباره دکتر رزیتا پورکیان

دکتر رزیتا پورکیان ، جراح-دندانپزشک می باشند و تجربه بسیار موفقی در درمان بیماران دندانپزشکی داشته اند. ایشان تحصیلات دانشگاهی خود را در دانشگاه معتبر گذرانده اند و مدارک بسیاری در درمان دندانپزشکی از موسسات مختلف تخصصی دارند. حصول درمان موفق همراه با تکنولوژی بروز و جدید ، از اهداف اصلی ایشان است و همواره کوشیده اند ، همراه با تکنولوژی ، دانش خود را نیز افزایش دهند.