دندانپزشک زیبایی ستارخان

انتخاب یک دندانپزشک زیبایی خوب یکی از مهم ترین مسائلی است که افراد متقاضی برای ترمیم دندان ها و اصلاح طرح لبخند با آن مواجه هستند و ممکن است سوالات متعددی اعم از بهترین دندانپزشک زیبایی ستارخان کیست ؟ چگونه یک دندانپزشک خانم خوب در تهران را انتخاب کرد و غیره در ذهن شان ایجاد می شود.

  • امروزه با گسترش فضای اینترنت اغلب افراد با جستجو عباراتی همچون بهترین دندانپزشک زیبایی ستارخان یا دندانپزشک خانم ستارخان لیستی از دندانپزشکان آن منطقه تهیه می کنند یا از دوستان و آشنایان خود پرس و جو می نمایند.
  • پس از تهیه اسامی بهترین دندانپزشکان درباره میزان تحصیلات و سوابق کاری آن ها تحقیق کرده و میزان رضایت بیماران آن ها را بررسی کنید.
  • پس از انجام مراحل فوق برای مشاوره حضوری نزد بهترین آن ها رفته و مشکلات خود را به او بگویید تا به درستی شما را راهنمایی کند.

 

دندانپزشک زیبایی ستارخان

 

ویژگی های بهترین دندانپزشک زیبایی

  1. یک دندانپزشک زیبایی خوب باید صبور باشد و تمامی نکات مربوط به روش درمانی و مراقبت های لازم را به بیمار بگوید.
  2. صرفا به فکر منافع شخصی خود نباشد و سلامت بیمار را اولویت کار خود قرار دهد.
  3. زمان کافی را برای معاینه بیمار بگذارد.
  4. از بهترین مواد برای ترمیم مشکلات دندانی بیمار استفاده کند.

خدمات ارائه شده توسط دکتر رزیتا پورکیان به شرح ذیل می باشد:

  • ایمپلنت دندان

ایمپلنت یا کاشت دندان ، یکی از روش های پرطرفدار جهت جایگزین کردن دندان از بین رفته است.

در این روش دندانپزشک پس از معاینه و انجام مراحل اولیه ، پایه ایمپلنت را در فک قرار داده و پس از مدتی تاج را بر روی آن نصب می کند.

  • کامپوزیت دندان

در برخی از مواقع دندان ها دچار شکستگی یا لب پر شدن ، بدرنگی ، نامرتبی جزئی و غیره می شوند که در این صورت دندانپزشک برای بهبود ظاهر دندان ها از کامپوزیت دندان استفاده می کند.

کامپوزیت نوعی ماده رزینی همرنگ دندان است که مقاوم بوده و باعث زیباتر شدن دندان ها می شود.

  • جرمگیری و ترمیم دندان های پوسیده

همچنین در صورتی که دندان ها به دلیل رعایت نکردن بهداشت دچار پوسیدگی و جرم شود، دندانپزشک اقدام به برطرف کردن آن ها کرده و نکات لازم جهت مراقبت بهتر از دندان را به شما توضیح می دهد.

درباره هر یک از موارد فوق به طور جامع مقاله ای تهیه شده و در وب سایت موجود است که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به آن ها مراجعه کند.

RAXO Related Articles

درباره دکتر رزیتا پورکیان

دکتر رزیتا پورکیان ، جراح-دندانپزشک می باشند و تجربه بسیار موفقی در درمان بیماران دندانپزشکی داشته اند. ایشان تحصیلات دانشگاهی خود را در دانشگاه معتبر گذرانده اند و مدارک بسیاری در درمان دندانپزشکی از موسسات مختلف تخصصی دارند. حصول درمان موفق همراه با تکنولوژی بروز و جدید ، از اهداف اصلی ایشان است و همواره کوشیده اند ، همراه با تکنولوژی ، دانش خود را نیز افزایش دهند.