در زیر شرح برخی از خدمات ارایه شده در مطب دکتر پورکیان عبارتند از :

ویزیت و معاینه بار اول :
اولین بازدید شما در مطب ، برای رعایت بهداشت دهان و دندان بسیار مهم است. ما یک معاینه کامل دهانی انجام خواهیم داد که شامل ارزیابی سلامتی دهان و دندانها ، ارزیابی پرتونتال(بافت لثه ای)، تحلیل استخوان و بررسی دقیق دندان ها، ساختارهای حمایت کننده و آناتومی دهان است.
برنامه پیشگیری بهداشت :
بهترین روش درمان ، پیشگیری از بروز بیماری است. برنامه بهداشت دهان و دندان ما به گونه ای طراحی شده است تا به شما کمک کند از بروز بیماریهای دهان و دندان جلوگیری کنید و دهان و دندان سالمی داشته باشید و از این راه مستقیما بر سلامت عمومی بدن خود مدیریت نمایید. در مراجعه اولیه، دستورالعمل های بهداشتی به شما آموزش داده می شود.

ترمیمی و زیبایی :
دندانی که پوسیده شده است باید ترمیم شود. ترمیم های سنتی ، یا مواد پر کردن دندان شامل طلا، آمالگام، پرسلن و کامپوزیت می باشد. با ظهور جدیدترین فن آوری های علمی دندانپزشکی، مواد ترمیم کننده امروزه از هنرهای پیشرفته شامل سرامیک و جدیدترین مواد کامپوزیتی هستند. این مواد نه تنها محکم هستند، بلکه ظاهر دندان های طبیعی را بازسازی می کنند و بسیار زیباتر هستند. در برخی موارد به کمک مواد کامپوزیت و لامینیت های سرامیکی می توان مشکلات ظاهری دندانها از جمله کجی یا نامرتبی جزئی دندانها ، رنگ دندانها ، لب پریدگی دندانها ، فرم و شکل دندانها را اصلاح نمود و به این ترتیب لبخند زیباتری برای بیماران ایجاد نمود.

ایمپلنت های دندانی :
یک ایمپلنت مانند دندان جدید ساخته شده از فلز و پرسلن است که درست مثل دندان طبیعی شما ظاهر می شود. این شامل دو بخش اصلی است: یک قسمت پایه ایمپلنت تیتانیومی است که نقش ریشه دندان را دارد و قسمت دوم دندان تاج دندان یا روکش مصنوعی است که در بالای ایمپلنت چسبانده شده است. علاوه بر جایگزینی دندان، ایمپلنت ها ممکن است برای نگهداشتن پروتزهای ثابت یا متحرک استفاده شوند. ایمپلنت دندانی معایب سایر روشهای جایگزینی دندان را ندارند و بهترین روش جایگزینی دندان هستند.

درمان بیماری لثه :
اگر دندانها جرمگیری نشوند ، بیماری لثه بروز می یابد که این بیماری باید درمان شود. جرمگیری معمولی این مشکل را درمان می کند. اگر بیماری لثه در ابتدا کنترل نشود ، در موارد پیشرفته خطرناک بوده با تحلیل لثه و استخوان منجر به از دست رفتن دندان می شود و بروز مشکلات قلبی عروقی و سیستمی را همراه خواهد داشت. درمان بیماری لثه پیشرفته یا جراحی ممکن است.
درمان ریشه:
وقتی پوسیدگی دندان شدید باشد، ممکن است به مغز دندان سرایت کند در این حال ، با رسیدن پوسیدگی به عصب دندان ، درد شدید بروز می یابد. در اندو  یا همان عصب کشی  ، لازم است این عصب اصطلاحا ازبین برود.


روکش :
هنگامی که پوسیدگی در یک دندان بسیار شدید باشد ، بخش های زیادی از دندان باید برداشته شود، روکش ها اغلب برای بازسازی تاج دندان استفاده می شوند.روکش ها انواع مختلفی دارند که شرایط متفاوتی دارند. برای آشنایی بیشتر قسمت روکش ها را ببنید.
بریج ها و پروتزهای ثابت :
یک بریج ممکن است برای جایگزینی دندان های ازدست رفته استفاده شود، و با بازیابی ظاهر دندانها ، منجر به کاهش استرس و افزایش سلامتی بیمار شود. یک بریج در فاصله دو چند دندان قرارمی گیرد و به بازیابی دندان ازدست رفته کمک میکند. رعایت بهداشت بریج ها بسیار مهم است. پل شما می تواند از طلا، آلیاژها، پرسلن یا ترکیبی از این مواد ساخته شده باشد و برای حمایت به دندانهای اطراف آن متصل شود.بریجهای ثابت همیشه در دهان باقی می ماند و توسط دندان های طبیعی پشتیبانی می شود.
پروتز متحرک :

پروتز متحرک (قطعات و پروتزهای کامل) همانند بریج برای جایگزینی دندانهای از دست رفته کاربرد دارند . البته ثابت نبوده می توانند از دهان چندین بار در روز برای تمیز کردن و استراحت خارج شوند.

کشیدن دندان:
در برخی مواقع دندان به شدت تخریب شده قابل بازیابی نیست ، در این حالت لازم است دندان کشیده شود. فرایند کشیدن دندان با بی حسی محلی و در یک جلسه قابل انجام است. کشیدن دندان عقل و موارد نهفته ممکن است پیچیده تر باشد و نیاز به دقت و هزینه بیشتر باشد.
دندانپزشکی کودکان:
ما دوستدارلبخند های زیبا و سالم کودکان هستیم و در محیطی آرام و سرگرم کننده کلیه درمانهای کودکان شما را انجام می دهیم.
سفید کردن دندان :
در گذر زمان رنگ دندانها تحت تاثیر عوامل مختلف تغییر میکند. در این مرکز کمک میکنیم با سفید شدن رنگ دندانها به روش بیلیچینگ ، زیباتر لبخند بزنید و اعتماد بنفس بیشتری داشته باشید.