شاید تاکنون به دندان های مخاطبین خود دقت کرده باشید. در برخی مواقع هنگامی که دندان های آنان سفید و درخشان باشند نظر شما را به خود جلب می کنند در غیر این صورت ممکن است به رنگ دندان های شان توجهی نکنید. ما انسان ها در طول روز از مواد غذایی متفاوتی استفاده می کنیم که برخی از آن ها به دلیل رنگدانه هایی که در خود دارند موجب تغییر رنگ دندان ها می شوند. افرادی که به رنگ دندان ها و لبخند خود اهمیت می دهند به دنبال روشی مناسب برای بهره مندی از دندان هایی سفید می باشند. جرم گیری دندان یکی از درمان هایی می باشد که در دندانپزشکی ها ارائه می شود. در ادامه این مقاله دکتر رزیتا پورکیان بهترین دندانپزشک زیبایی در ستارخان در رابطه با این پروسه مطالبی را بیان نموده اند که بسیار مفید و کامل است. از همین رو توصیه می شود با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

 

جرم گیری دندان

 

درباره جرم گیری دندان در ستار خان

جرم گیری دستی به گونه ای می باشد که دندانپزشک توسط یک ابزار به صورت دستی برای این کار اقدام می کند. استفاده از این شیوه درمان برای همه افراد توصیه نمی شود، افرادی که جرم کمی بر روی دندان های شان وجود دارد می توانند از این نوع درمان بهره مند شوند. جرم گیری دندان به صورت دستی برای مواقعی که روی ریشه هم نفوذ کرده باید حتما انجام شود تا سطح دندان صاف شده و دیگر در صورت رعایت بیمار جرم نگیرد و اگر اینکار بعد از جرم گیری اولتراسونیک بخوبی با قلم دستی انجام نشود دوباره نیاز است تا بیمار این فرایند را انجام دهد.

در چه مواقع باید به دندانپزشکی مراجعه کرد؟

این امر به میزان رعایت بهداشت دهان و دندان شما بستگی دارد. هر چه به بهداشت خود  اهمیت دهید در مدت زمانی طولانی به این پروسه نیاز پیدا می کنید اما بلعکس اگر برای تمیزی دندانهایتان تلاش نکنید چند ماه یکبار با نظر بهترین دندانپزشک زیبایی باید برای جرم گیری دندان به کلینیک دندانپزشکی مراجعه کنید. در حالت کلی هر فردی بهتر است در سال یک بار برای انجام جرم گیری به دندانپزشکی مراجعه کند.

جرم گیری دندان درد دارد؟

لازم به ذکر است که افراد طی این درمان هیچ گونه دردی احساس نمی کنند.

هزینه جرم گیری دندان در غرب تهران

هزینه این پروسه به میزان جرمی که بر روی دندان های هر فرد وجود دارد وابسته است. این هزینه پس از معاینه مشخص می شود.