پذیرش در رشته های پزشکی قطعاً کار دشواری است و یک پزشک برای رسیدن به جایگاه پزشکی و کسب مهارت ، سختی های زیادی را پشت سر گذاشته است .دندانپزشکی یکی از زیر شاخه های پزشکی است که مرتبط با سلامت و بیماری های دهان ، دندان ، لثه است. بهترین دندانپزشک غرب تهران علاوه بر موارد درمانی قادر به انجام موارد زیبایی مرتبط با دندان و دهان نیز می باشد. داشتن لبخندی زیبا و دندان های درخشان در زیبایی چهره و روابط اجتماعی افراد تاثیر گذار است. اصلاح طرح لبخند ، سفید کردن دندان و مواردی از این قبیل که بر زیبایی دندان تاثیر گذارند ، به عهده بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران می باشد. ما در این مقاله از سایت دکتر پورکیان قصد داریم شما را با بهترین دندانپزشک خانم تهران آشنا کنیم و بگویم او چه خدماتی را ارائه می دهد.

بهترین دندانپزشک غرب و ستارخان تهران - دکتر پورکیان

درباره دکتر رزیتا پور کیان

دکتر رزیتا پورکیان یکی دندان پزشک خوب در غرب تهران می باشند که تجربیات بسیار موفقی در درمان بیماران دندانپزشکی داشته اند، ایشان فارغ التحصیل از دانشگاه ازاد تهران در سال ۱۳۸۰ هستند و قریب به ۱۸ سال سابقه درخشان کاری دارند که رضایت بیماران و درمان های موفق ایشان که همراه با کارکرد طولانی مدت دندانها برای بیماران میباشد شاهدی بر این مدعاست. حصول درمان موفق همراه با تکنولوژی بروز و جدید از اهداف اصلی ایشان بوده و همواره کوشیده اند همراه با تکنولوژی دانش خود را افزایش دهند.

خدمات ارائه شده توسط بهترین دندانپزشک غرب تهران

همانطور که می دانید یک پزشک برای رسیدن به جایگاه پزشکی و کسب مهارت ، سختی های بسیاری را سپری می کند. دندانپزشکی نیز از زیر شاخه های پزشکی است و مرتبط با سلامت و بیماری های دهان ، دندان ، لثه است . بهترین دندانپزشک ستارخان و غرب تهران مهارت بالایی برای عصب کشی ، جرم گیری و درمان بیماری های مرتبط با دندان ودهان دارد. اما مهارت بهترین دندانپزشک غرب تهران تنها در درمان بیماری های دهان و دندان نیست و در راستای زیبایی لبخند نیز اقدامات متفاوتی را انجام میدهد مانند :

 1. لمینت دندان : از این درمان عموما برای اصلاح بد رنگی دندان ها یا اصلاح طرح دندان ها استفاده می گردد.
 2. ایمپلنت یا کاشت دندان : یکی از بهترین درمان ها برای افرادی که دندان های خود را از دست داده اند می باشد.
 3. بلیچینگ دندان : افرادی که به مرور زمان و طی استفاده از مواد غذایی های متفاوت با تغییر رنگ دندان ها روبه رو شده اند می توانند از این درمان استفاده کنند.
 4. کامپوزیت دندان : از این درمان معمولا برای ترمیم و پر کردن دندان ها استفاده می شود.بلیچینگ دندان یا سفید کردن دندان
 5. عصب کشی : بهترین دندان پزشک غرب تهران برای از بین بردن دندان های پوسیده و عفونی ناچار به حذف قسمت مرکزی و نرم دندان می باشد که به پالپ معروف است . این ماده تشکیل شده از عصب ها ، بافت همبند و رگ های خونی است که در رشد دندان ها بسیار موثر است .
 6. پر کردن دندان : باید بدانید که در صورت مشاهده لک های تیره ، شکسته شدن دندان ها ، حساسیت به غذا و نوشیدنی  ، بهترین دندان پزشک غرب تهران برای ترمیم دندان ها از مواد پر کننده ای استفاده می کند . البته ایشان ابتدا میزان آسیب و پوسیدگی دندان ها را چک کرده و در صورت نرسیدن پوسیدگی به عصب ، به پر کردن دندان ها اقدام خواهد کرد .
 7. روکش دندان : استفاده از روکش دندان ها تنها در صورتی توسط دندان پزشک انجام می شود که میزان پوسیدگی و آسیب دیدگی به قدری باشد که امکان پر کردن دندان ها وجود نداشته باشد . کراون دندان یک نوع روکش تمام سرامیک و یا فلز سرامیک است که ماندگاری بالای 10 سال خواهند داشت .
 8. جراحی لثه : جراحی لثه برای افرادی که لثه های آن ها تحلیل یافته به طوری که به بافت استخوانی آن نیز آسیب وارد شده باشد ، توسط بهترین دندان پزشک غرب تهران قابل انجام خواهد بود . حال پزشک باید فاصله میان لثه و دندان ها را که به پاکت معروف هستند درمان کند و عفونت تجمع یافته در آن ها را از بین ببرد .
 9. جرم گیری دندان : جرم گیری دندان ها که به منظور پاک سازی عمیق دندان ها نیز بکار برده می شود یکی از خدمات دندان پزشکی است که در طی آن پلاک ها که عاملی بر عفونت دندان ها می باشند از بین خواهد رفت .

ترس از دندانپزشک زیبایی یک مشکل تقریباً رایج در بین افراد است و همین امر باعث می شود تا مراجعه به مطب دندانپزشک را به تعویق بیاندازند . اما مراجعه مرتب به بهترین دندانپزشک غرب تهران برای بررسی سلامت دهان و دندان مفید و ضروری است . دکتر رزیتا پورکیان یکی از بهترین دندانپزشکان و جراحان در زمینه دندان هستند که خدمات بسیار متنوعی دارند و می توانند بهترین راهکار را به بیمار ارائه دهند. برای کسب اطلاعات در مورد دکتر پورکیان به صفحه رسمی اینستاگرام یا سایت ایشان مراجعه نمایید تا علاوه بر کسب اطلاعات، بتوانید نمونه کارهای ایشان را نیز مشاهده نمایید.

رضایت بیمار از خدمات دکتر پورکیان بهترین دندانپزشک خانم غرب تهران

چرا انتخاب بهترین دندانپزشک غرب تهران از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است؟

شاید شما نیز تجربه شنیدن این عبارت را از افرادی که تجربه ناموفق و بدی از پروسه دندانپزشکی خود داشته اند ، داشته باشید که اگر برای انتخاب یک دکتر خوب برای درمان دندانم وقت بیشتری صرف می کردم یا تحقیقات بیشتری انجام می دادم یا تنها به دلیل دریافت هزینه کمتر به سراغ او نمی رفتم ، قطعا سریع تر بهبود پیدا کرده بودم و مشکلم سریع تر و بهتر برطرف می شد. این جمله مشترک بین تمامی افرادی است که تجربه موفقیت آمیز و درستی از نتایج درمان خود ندارند. زمانی که تصمیم به درمان مشکلات دهان و دندان خود یا انجام روش های زیبایی دندان و طرح لبخند می گیرید ، اولین و مهم ترین اقدامی که باید برای آن وقت کافی صرف کنید ، پیدا کردن بهترین و متبحر ترین دندانپزشک در نزدیکی اطراف خودتان می باشد. شما در این پروسه زمان ، سلامت دهان و دندان خود را به دست دندانپزشک می سپارید و هزینه های متناسبی را پرداخت می کنید ، از همین رو طبیعی است که تمایل داشته باشید تا نتایجی مطلوب از روند درمانی خود به دست اورید. اما برای بدست آوردن چنین نتایجی نیاز است تا شما بهترین دندانپزشک غرب تهران که معتمد و با تجربه است را برای این کار انتخاب کنید. یک دندانپزشک خوب می داند که از چه نوع متریال برای درمان مشکلات دندان شما مانند پر کردن دندان ، ترمیم و غیره استفاده کند یا چه روشی برای جایگزین کردن دندان از دست رفته شما مناسب است. پس بهتر است با کمی تحقیق و بررسی از داشتن یک انتخاب نادرست و اشتباه که می تواند مشکلات جدی و زیادی را برای شما به وجود آورد جلوگیری کنید. به یاد داشته باشید در این زمینه هزینه نباید اولویت قرار گیرد.

بهترین دندانپزشک غرب و ستارخان تهران - دکتر پورکیان

ویژگی های متخصص دندان

 • یک دندانپزشک باید مهارت بالا برای انجام جراحی های مرتبط با دهان و دندان را داشته باشد .
 • دندان و لثه عضو حساسی هستند و در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی به سرعت دچار
 • عفونت می شوند به همین دلیل در هنگام انتخاب بهترین دندانپزشک غرب تهران به پاکیزگی مطب توجه داشته باشید .
 • یک دندانپزشک ماهر باید تسلط کاملی به تکنیک های دندانپزشکی داشته باشد .
 • تعهد کاری و اخلاق حرفه ای نیز از مهم ترین خصوصیات یک دندانپزشک است .
 • دندانپزشک باید با معیارهای زیبایی نیز آشنا باشد تا بتواند هنر خود را با خدمات زیبایی دندان تلفیق کند و منجربه ایجاد دندان و لبخند زیبا شود .

یک دندانپزشک باید مهارت بالایی برای انجام جراحی های مرتبط با دهان و دندان را داشته باشد تا هیچ گونه عفونت و عارضه ای به وجود نیاید. زیرا دندان و لثه عضو های حساسی هستند و در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی به سرعت دچار عفونت می شوند. تعهد کاری و اخلاق حرفه ای نیز یکی از ویژگی های مهم دندانپزشک است.

علاوه بر ویژگی های ذکر شده ، بهترین دندانپزشک غرب تهران ستارخان باید با معیارهای زیبایی نیز آشنا باشد تا بتواند هنر خود را با خدمات زیبایی دندان تلفیق کند و در نهایت لبخند زیبایی را برای فرد به ارمغان آورد.

نکته : انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی دندان ، به شما در دریافت بهترین و مطلوب ترین نتایج کمک بسیار زیادی می کند. برای بهترین دندانپزشک غرب تهران تنها آشنایی با آناتومی دندان و فک برای رفع مشکلات دندان کافی نیست و باید در کنار مهارت ، از شناخت خوبی نسبت به زیبایی و هنر برخوردار باشد.

انتخاب

 • دو روش رایج برای انتخاب بهترین دندانپزشک ستارخان تهران جستجو در مرورگرهای اینترنتی و پرس و جو از دیگر افراد است.
 • برای انتخاب دندانپزشک عجله نکنید زیرا میزان مهارت و پاکیزه بودن کلینیک بسیار است. به خوبی تحقیقات لازم را در ارتباط با میزان مهارت دندانپزشک انجام دهید تا سلامت و بهداشت دهان و دندان خود را به خطر نیندازید.
 • همچنین انتخاب یک جراح دندانپزشک ، مهم ترین عامل برای در امان ماندن از عوارض است. دکتر رزیتا پورکیان ، بهترین دندانپزشک غرب تهران ، آماده ارائه خدمات زیبایی و درمانی در ارتباط با دهان و دندان به شما عزیزان می باشند .

بهترین دندانپزشک غرب تهران

نشانه های یک دندانپزشک خوب در غرب تهران

رفتن به دندانپزشکی ممکن است برای برخی از افراد آزار دهنده و سخت باشد ، از همین رو باید از متخصصی در این زمینه کمک گرفت که باعث جذب شما و ایجاد علاقه برای مراجعه به دندانپزشکی شود. شما باید برای انتخاب و مراجعه به متخصص مورد نظر خود نکاتی را در نظر بگیرید که باعث اطمینان شما می شود و این مورد را همواره به یاد داشته باشید که تنها اینکه دندانپزشک انتخابی شما در یک ساختمان شیک قرار دارد یا به یک دانشگاه بزرگ رفته است به این معنی نیست که او فرد مناسبی برای مراقبت از شما و دندان هایتان است. شما باید مواردی را که در ادامه ذکر می کنیم را در زمان انتخاب دندان پزشک در نظر بگیرید.

 • به راحتی شما اهمیت می دهد:

یکی از مهم ترین ویژگی های بهترین دندانپزشک غرب تهران یا دیگر نواحی تهران این است که برای راحتی جشمی و روحی شما ارزش بسیار زیادی قائل است و همواره این مورد را در اولویت برخورد خود با بیماران قرار می دهد. از همان لحظه ای که شما وارد مطب او می شوید ، متوجه خواهید شد که محیط انتظار به گونه ای طراحی شده است که شما احساس راحتی کنید و گذر زمان را احساس نکنید. علاوه بر این دندانپزشک شما باید سعی کند تا حد امکان پروسه درمان را با کمترین میزان درد انجام دهد. همچنین باید پیش از انجام این عمل اطمینان حاصل کند که شما با شرایط و روش انتخابی راحت هستید.

 • از شما سوال می پرسد و به پاسخ های شما گوش می دهد

یک دندانپزشک خوب می داند که شما اطلاعات کافی در رابطه با پروسه دندانپزشکی ، روش های درمانی و مشکلاتی که ممکن است برای دندان به وجود آید ندارید ، از همین رو از اصطلاحات دندانپزشکی خاص برای توضیح مسائل استفاده نمی کند. به همین دلیل است که پس از توضیح شرایط شما و تمامی گزینه های درمانی موجود اگر سوالی داشته باشد از شما می پرسد. از طرفی دندانپزشک شما باید به نگرانی های شما گوش دهد و تا حد امکان با پاسخ های شما نگرانی ها را کاهش دهد.

 • به وقت شما احترام می گذارد

حتما تا کنون مشاهده کررده اید که برخی از مطب های دندانپزشکی بسیار شلوغ هستند و ممکن است هر از گاهی از قرار های خود عقب بمانند. با این وجود این شلوغی نباید یک اتفاق عادی باشد و باید بهترین دندانپزشک غرب تهران انتخابی شما به اندازه شما وقت شناس باشد و به وقت شما احترام می گذارد. او باید با صبر و حوصله و همچنین زمان کافی ، گزینه های درمانی را به شما ارائه دهد. در صورتی که دندانپزشک انتخابی شما اصلا به زمان مراجعه کنندگان خود اهمیت نمی دهد یا همزمان با شما چندین کار دیگر را انجام می دهد بهتر است به دنبال پزشکی دیگر برای درمان مشکلات دندانپزشکی خود باشید.

 • پیگیر است :

پس از انجام یک پروسه دشوار ، دندانپزشک شما باید وضعیت شما را تا زمان بهبودی کامل بررسی و پیگیری کند و از بهبودی شما اطمینان کند. بهترین دندانپزشک غرب تهران باید با شما تماس بگیرد تا مطمئن شود شما به هیچ عارضه ای دچار نشده اید.

بهترین دندانپزشک غرب و ستارخان تهران - دکتر پورکیان

مواردی که در زمان انتخاب بهترین دندانپزشک غرب تهران باید در نظر گرفت!!

همانطور که اشاره کردیم ، هر فردی در طول زندگی خود برای رعایت بهداشت دهان و دندان و حفظ سلامتی آن ها به یک جراح و دندان پزشک خوب و مجرب نیاز دارد. از همین رو شناخت یک دکتر خوب به عنوان متبحر ترین و بهترین دندانپزشک غرب تهران بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد. همچنین خیلز از افراد به ظاهر و زیبایی دندان های خود اهمیت بسیار زیادی می دهد. به طور کلی هر فردی برای انتخاب دکتر دندان پزشک خود یک سری معیار های انتخابی را در نظر می گیرد که ما در ادامه این مقاله به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد. پس در صورتی که قصد دارید به دندانپزشک خود مراجعه کنید برای انتخاب درست می توانید به نکات زیر توجه کنید.

 • مدرک و افتخارات بهترین دندانپزشکی زیبایی در غرب تهران اولین فاکتور انتخاب

اگر به دنبال بهترین و متبحر ترین دندانپزشک در غری تهران یا هر جای دیگری از تهران یا دیگر شهر های ایران هستید ، بهتر است ابتدا تنها به مدرک دندانپزشکی عمومی که دارند ، بستنده نکنید و دنبال مدارک تخصصی و دوره های خاصی که بهترین دندانپزشک غرب تهران یا شهر محل زندگی شما گذرانده است و با مشکل شما مرتبط است ، باشید. یک دکتر ایده آل و مجرب همواره به دنبال کسب علم و مهارت بیشتر در خصوص مشکلات دهان و دندان می باشد و برای ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات به بیماران ، سعی می کند ، دانش خود را به روز نگه دارد. پزشکانی که چنین تفکری دارند ، به طور حتم احساس مسئولیت می کنند.

 • داشتن مدرک معتبر

یک دندانپزشک زمانی می تواند به عنوان بهترین و متبحر ترین جراح و دندانپزشک انتخاب شود که از دانشگاه معتبری فارق التحصیل شده باشد. زمانی که یک پزشک دوره های مختلف پزشکی را در بهترین و معتبر ترین دانشگاه ها می گذراند ، تمامی آموزش های مورد نیاز را به صورت کاملا حرفه ای یاد گرفته است. از همین رو بهترین جراح و دندانپزشک کسی است که با داشتن مدرک معتبر ، خدمات را با بالا ترین کیفیت و کاملا حرفه ای ارائه می دهد.

 • رفتار مناسب دندانپزشکان با بیماران

داشتن رفتاری دوستانه باعث می شود تا بیمار احساس راحتی کند و تمامی مشکلات خود و سوالاتش را بدون ترس یا نگرانی بیان کند و از بهترین دندانپزشک غرب تهران خود بدون اینکه ترس از قضاوت را داشته باشد در رابطه با هزینه درمان ، بهترین روش درمانی ، نکات مراقبتی که باید انجام دهد ، سوال بپرسد. بنابراین برای انتخاب بهترین جراح دندانپزشک به این نکته دقت نمایید.

رضایت بیمار از نتیجه دندانپزشکی توسط دکتر پورکیان

 • موقعیت مکانی مطب

برای راحتی بهتر و رفت و آمد آسان تر دکتری را انتخاب نمایید که به محل سکونت شما نزدیک تر می باشد یا برای رسیدن به مطب او نیاز به حضور در ترافیک های سخت و خسته کننده روزانه رو به رو نمی شوید. در چنین شرایطی ، شما به موقع و با خیالی آسوده به مطب خواهید رسید و پروسه درمان خود را انجام میدهید.

 • استفاده از بهترین متریال ها

بهترین دندانپزشک غرب تهران مجرب و متبحر همواره سلامت ، پول و وقت بیماران خود را در اولویت قرار می دهد و از همین رو از بهترین مواد برای انجام خدماتی مانند پر کردن ، ایمپلنت کردن و غیره استفاده می کند تا نتایجی کاملا طبیعی و زیبا به دست آورد ، طول عمر پروسه درمان را افزایش دهد و کمترین حساسیت را برای بیمار به وجود آورد.

 • مجهز و به روز بودن مطب پزشک

علم دندانپزشکی به سرعت در حال پیشرفت است و روز به روز درمانی ها و متد های درمانی جدیدی ارائه می شود. از همین رو استفاده از دستگاه ها ، ابزار ها و تجهیزات مدرن یکی از ویژگی های مهم برای یک دکتر مجرب و متحبر ، محسوب می شود و تمامی این موارد خبر از به روز بودن دندانپزشکان معالج در بهترین دندانپزشکی غرب تهران می دهد.

 • تنوع تکنیک های درمانی

توجه داشته باشید که دندانپزشک می تواند مشکلات موجود را تشخیص دهد و برای هر یک از آن ها راه کار درمانی مناسب و نتیجه بخشی را ارائه دهد. بهترین دندانپزشک غرب تهران که از تجربه و تبحر بالایی برخوردار است ، قادر است با تکیه بر دانش ، مهارت و تجربه خود ، تکنیک های درمانی مانند جرم گیری دندان ، عصب کشی ، بلیچینگ ، درمان عفونت لثه ، کامپوزیت و لمینت دندان به اجرا در آورند و بهترین نتایج را به بیمار هدیه دهند.

بهترین دندانپزشک غرب و ستارخان تهران - دکتر پورکیان

دندانپزشکی کودکان

دندانپزشکی اطفال و کودکان یکی از شاخه های مهم و بزرگ پزشکی است که از دوران کودکی تا نوجوانی به درمان ، جلوگیری و حتی حفظ زیبایی دندان ها در کودکان می پردازد . دندانپزشکانی که در حوزه عمومی فعالیت می کنند می توانند برای شروع فعالیت در این زمینه در صورت تمایل تحت آموزش این رشته قرار گیرند و مدرک تخصص دندانپزشکی کودکان را نیز دریافت نمایند . تنها تفاوتی که میان بهترین دندانپزشک غرب تهران کودکان و بزرگسالان وجود دارد این است که این دسته از دندانپزشکان از علم روانشناسی کودکان و طرز برخورد با آنان آگاه اند و می توانند بهترین زمان را برای درمان مشکلات دندانپزشکی را برای کودکان به ارمغان آورند . آگاهی از این علم باعث می شود تا کودکان دیگر از درمان مشکلات مربوط به دهان و دندان خود نهراسند و و با آرامش و آسودگی خاطر به درمان دندان های خود بپردازند . علاوه بر این از آنجایی که سایر کودکان از مشکلات رایج دندان های شیری رنج می برند ، انجام خدمات دندان پزشکی برای آن ها جزو سخت ترین پرسه های درمانی به شمار می رود . اغلب مشکلاتی که کودکان را به انجام خدمات دندان پزشکی وادار می کند شامل :

ارتودنسی : اغلب کودکان به دلیل از دست دادن دندان های شیری ، ممکن است به طور ناخواسته لثه های خود را زبان بزنند و در طی آن ، دندان های در موقعیت نا مناسب رشد کند . در این زمان انجام ارتودنسی برای کودک امری ضروری بوده و هر چه در سنین پایین تر انجام شود تاثیر آن دو برابر خواهد بود .

کرادینگ : روش دیگری که دندان پزشک به وسیله آن می تواند بهم ریختگی دندان ها را مرتفع سازد ، کرادینگ است . اینکار با استفاده از روش های ترمیمی براحتی انجام می شود و می تواند جایگزینی برای ارتودنسی به شمار آید .

پیوند لثه : باید بدانید که پیوند لثه تنها زمانی به کودک پیشنهاد می شود که شدت آسیب ریشه دندان به قدری باشد که دندان ها نسبت به غذا های سر و گرم حساسیت نشان داده و ظاهری درازی به خود می گیرند . همچنین تخریب لثه می تواند پوسیدگی دندان ها را به دنبال داشته باشد که همین عامل منجر به از دست رفتن دائمی دندان ها می شود .

کشیدن دندان های شیری : در نظر داشته باشید از آنجایی که دندان های کودک در سنین 7 سالگی به مرور زمان می افتد ، فرایند کشیدن دندان ها ، درد خاصی را برای کودک به همراه نداشته و دوران نقاهت آن نیز بسیار کوتاه است . حال در صورتی که به انجام این پروسه اقدام کردید از گاز استریل استفاده کرده و به مدت 30 دقیقه آن را بر روی ناحیه ای که دندان کشیده است قرار دهید . در پایان نیز باید اظهار کنیم از قرار دادن بیش از حد گاز بر روی لثه ها خودداری کرده ؛ زیرا ممکن است منجر به ایجاد لخته خونی شود .

دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی در غرب تهران

یکی از فاکتور های بسیار مهمی که در زیبایی و جذابیت افراد بسیار مهم و تاثیر گذار می باشد ، داشتن طرح لبخندی بسیار دلنشین است و انجام روش های زیبایی مربوط به دندان و لبخند می تواند به زیباجویان و متقاضیان لبخندی جذاب و زیبا هدیه دهد. داشتن دندان های که سفید و درخشند هستند و به صورت منظم در دهان قرار دارند منجر به افزایش زیبایی و در نهایت جذابیت چهره فرد می شود که همین امر در اکثریت مواقع تاثیری مثبت بر روی روابط اجتماعی دارد دندان ها نیز مانند هر عضوی دیگر از بدن نیاز به مراقبت و رسیدگی دارند اما متاسفانه عواملی وجود دارد  که باعث آسیب رسیدن به دندان ها می شود مانند پوسیدگی دندان ، شکسته شدن دندان ها و غیره. برای اینکه از دندان های خود مراقبت کنیم یا بعد از مواجه شدن با این مشکلات دندان های سالم و مرتبی داشته باشیم می توانید از درمان هایی که در کلینیک دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی و توسط بهترین دندانپزشک غرب تهران ارائه می شود استفاده نمایید.

نکات مهم در زمان انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی

برای انتخاب دندانپزشک خوب در غرب تهران عجله نداشته باشید ؛ زیرا دندان ها از حساسیت بالایی برخوردار هستند و عدم مهارت کافی می تواند مشکلاتی را به وجود آورد. به بهداشت کلینیکی که دندانپزشک در آن فعالیت می کند، توجه داشته باشید زیرا سلامت دهان و دندان حائز اهمیت هستند و برای رفع مشکلات دندان باید از وسایل پاکیزه استفاده شود. عدم رعایت بهداشت می تواند منجر به بروز عفونت های دهان و لثه شود به همین دلیل بهترین دندانپزشک غرب تهران باید حتی الامکان از وسایل یک بار مصرف استفاده کرده و اقدامات لازم برای پاک سازی وسایل دندانپزشکی را انجام دهد. هنگام انتخاب دندانپزشک زیبایی و ترمیمی نهایت دقت را به کار گیرید و به دلیل هزینه کمتر سلامت خود را به خطر نیندازید .

هزینه امور درمانی دندان

هزینه های مرتبط با دهان و دندان بستگی به دندانپزشک دارد ؛ زیرا هر دندانپزشک دستمزد متفاوتی دریافت می کند . برای مطلع شدن از هزینه های درمان و دستمزد بهترین کلینیک دندانپزشکی در غرب تهران در ابتدا باید مشخص شود هدف شما رفع کدام مشکل می باشد . به طور مثال ایمپلنت دندان بستگی به تعداد واحد مورد نیاز دارد و هزینه ایمپلنت در فردی که نیاز به 7 واحد دارد با فردی که نیاز به 2 واحد دارد بسیار متفاوت است .
خدماتی چون کامپوزیت دندان ، ایمپلنت ، لمینیت و دیگر خدمات مرتبط با زیبایی دندان و لبخند در بین مردم محبوبیت پیدا کرده است ، زیرا داشتن لبخندی زیبا باعث اعتماد به نفس فرد می شود و افزایش اعتماد به نفس تاثیر مثبتی برای جایگاه اجتماعی فرد دارد.