پذیرش در رشته های پزشکی قطعاً کار دشواری است و یک پزشک برای رسیدن به جایگاه پزشکی و کسب مهارت ، سختی های زیادی را پشت سر گذاشته است .دندانپزشکی یکی از زیر شاخه های پزشکی است که مرتبط با سلامت و بیماری های دهان ، دندان ، لثه است. بهترین دندانپزشک تهران علاوه بر موارد درمانی قادر به انجام موارد زیبایی مرتبط با دندان و دهان نیز می باشد. داشتن لبخندی زیبا و دندان های درخشان در زیبایی چهره و روابط اجتماعی افراد تاثیر گذار است. اصلاح طرح لبخند ، سفید کردن دندان و مواردی از این قبیل که بر زیبایی دندان تاثیر گذارند ، به عهده بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران می باشد. ما در این مقاله از سایت دکتر پورکیان قصد داریم شما را با بهترین دندانپزشک خانم تهران آشنا کنیم و بگویم او چه خدماتی را ارائه می دهد.

 

بهترین دندانپزشک تهران

 

خدمات ارائه شده توسط بهترین دندانپزشک تهران

همانطور که می دانید یک پزشک برای رسیدن به جایگاه پزشکی و کسب مهارت ، سختی های بسیاری را سپری می کند. دندانپزشکی نیز از زیر شاخه های پزشکی است و مرتبط با سلامت و بیماری های دهان ، دندان ، لثه است . بهترین دندانپزشک تهران مهارت بالایی برای عصب کشی ، جرم گیری و درمان بیماری های مرتبط با دندان ودهان دارد. اما مهارت دندانپزشک تنها در درمان بیماری های دهان و دندان نیست و در راستای زیبایی لبخند نیز اقدامات متفاوتی را انجام میدهد مانند :

 • بلیچینگ دندان یا سفید کردن دندان
 • ایمپلنت یا کاشت دندان
 • عصب کشی
 • پر کردن دندان
 • کامپوزیت
 • روکش دندان
 • لمینیت
 • جراحی لثه
 • جرم گیری دندان
 • پر کردن دندان و غیره .

ترس از دندانپزشک زیبایی یک مشکل تقریباً رایج در بین افراد است و همین امر باعث می شود تا مراجعه به مطب دندانپزشک را به تعویق بیاندازند . اما مراجعه مرتب به بهترین دندانپزشک تهران برای بررسی سلامت دهان و دندان مفید و ضروری است .

دکتر رزیتا پورکیان یکی از بهترین دندانپزشکان و جراحان در زمینه دندان هستند که خدمات بسیار متنوعی دارند و می توانند بهترین راهکار را به بیمار ارائه دهند. برای کسب اطلاعات در مورد دکتر پورکیان به صفحه رسمی اینستاگرام یا سایت ایشان مراجعه نمایید تا علاوه بر کسب اطلاعات، بتوانید نمونه کارهای ایشان را نیز مشاهده نمایید.

 

بهترین دندانپزشک تهران

 

ویژگی های متخصص دندان

 • یک دندانپزشک باید مهارت بالا برای انجام جراحی های مرتبط با دهان و دندان را داشته باشد .
 • دندان و لثه عضو حساسی هستند و در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی به سرعت دچار
 • عفونت می شوند به همین دلیل در هنگام انتخاب دندانپزشک به پاکیزگی مطب توجه داشته باشید .
 • یک دندانپزشک ماهر باید تسلط کاملی به تکنیک های دندانپزشکی داشته باشد .
 • تعهد کاری و اخلاق حرفه ای نیز از مهم ترین خصوصیات یک دندانپزشک است .
 • دندانپزشک باید با معیارهای زیبایی نیز آشنا باشد تا بتواند هنر خود را با خدمات زیبایی دندان تلفیق کند و منجربه ایجاد دندان و لبخند زیبا شود .

یک دندانپزشک باید مهارت بالایی برای انجام جراحی های مرتبط با دهان و دندان را داشته باشد تا هیچ گونه عفونت و عارضه ای به وجود نیاید. زیرا دندان و لثه عضو های حساسی هستند و در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی به سرعت دچار عفونت می شوند. تعهد کاری و اخلاق حرفه ای نیز یکی از ویژگی های مهم دندانپزشک است.

علاوه بر ویژگی های ذکر شده ، بهترین دندانپزشک تهران ستارخان باید با معیارهای زیبایی نیز آشنا باشد تا بتواند هنر خود را با خدمات زیبایی دندان تلفیق کند و در نهایت لبخند زیبایی را برای فرد به ارمغان آورد.

انتخاب

 • دو روش رایج برای انتخاب بهترین دندانپزشک تهران جستجو در مرورگرهای اینترنتی و پرس و جو از دیگر افراد است.
 • برای انتخاب دندانپزشک عجله نکنید زیرا میزان مهارت و پاکیزه بودن کلینیک بسیار است. به خوبی تحقیقات لازم را در ارتباط با میزان مهارت دندانپزشک انجام دهید تا سلامت و بهداشت دهان و دندان خود را به خطر نیندازید.
 • همچنین انتخاب یک جراح دندانپزشک ، مهم ترین عامل برای در امان ماندن از عوارض است. دکتر رزیتا پورکیان ، بهترین دندانپزشک تهران ، آماده ارائه خدمات زیبایی و درمانی در ارتباط با دهان و دندان به شما عزیزان می باشند .

 

بهترین دندانپزشک تهران

 

درباره دکتر رزیتا پور کیان

دکتر رزیتا پورکیان یکی از بهترین دندانپزشکان در تهران می باشند که تجربیات بسیار موفقی در درمان بیماران دندانپزشکی داشته اند، ایشان فارغ التحصیل از دانشگاه ازاد تهران در سال ۱۳۸۰ هستند و قریب به ۱۸ سال سابقه درخشان کاری دارند که رضایت بیماران و درمان های موفق ایشان که همراه با کارکرد طولانی مدت دندانها برای بیماران میباشد شاهدی بر این مدعاست. حصول درمان موفق همراه با تکنولوژی بروز و جدید از اهداف اصلی ایشان بوده و همواره کوشیده اند همراه با تکنولوژی دانش خود را افزایش دهند.

هزینه امور درمانی دندان

هزینه های مرتبط با دهان و دندان بستگی به دندانپزشک دارد زیرا هر دندانپزشک دستمزد متفاوتی دریافت می کند . برای مطلع شدن از هزینه های درمان و دستمزد بهترین دندانپزشک تهران در ابتدا باید مشخص شود هدف شما رفع کدام مشکل می باشد . به طور مثال ایمپلنت دندان بستگی به تعداد واحد مورد نیاز دارد و هزینه ایمپلنت در فردی که نیاز به 7 واحد دارد با فردی که نیاز به 2 واحد دارد بسیار متفاوت است .
خدماتی چون کامپوزیت دندان ، ایمپلنت ، لمینیت و دیگر خدمات مرتبط با زیبایی دندان و لبخند در بین مردم محبوبیت پیدا کرده است ، زیرا داشتن لبخندی زیبا باعث اعتماد به نفس فرد می شود و افزایش اعتماد به نفس تاثیر مثبتی برای جایگاه اجتماعی فرد دارد