پذیرش در رشته های پزشکی قطعاً کار دشواری است و یک پزشک برای رسیدن به جایگاه پزشکی و کسب مهارت ، سختی های زیادی را پشت سر گذاشته است .دندانپزشکی یکی از زیر شاخه های پزشکی است که مرتبط با سلامت و بیماری های دهان ، دندان ، لثه است. بهترین دندانپزشک غرب تهران علاوه بر موارد درمانی قادر به انجام موارد زیبایی مرتبط با دندان و دهان نیز می باشد. داشتن لبخندی زیبا و دندان های درخشان در زیبایی چهره و روابط اجتماعی افراد تاثیر گذار است. اصلاح طرح لبخند ، سفید کردن دندان و مواردی از این قبیل که بر زیبایی دندان تاثیر گذارند ، به عهده بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران می باشد. ما در این مقاله از سایت دکتر پورکیان قصد داریم شما را با بهترین دندانپزشک خانم تهران آشنا کنیم و بگویم او چه خدماتی را ارائه می دهد.

بهترین دندانپزشک غرب تهران

درباره دکتر رزیتا پور کیان

دکتر رزیتا پورکیان یکی از بهترین دندانپزشکان در تهران می باشند که تجربیات بسیار موفقی در درمان بیماران دندانپزشکی داشته اند، ایشان فارغ التحصیل از دانشگاه ازاد تهران در سال ۱۳۸۰ هستند و قریب به ۱۸ سال سابقه درخشان کاری دارند که رضایت بیماران و درمان های موفق ایشان که همراه با کارکرد طولانی مدت دندانها برای بیماران میباشد شاهدی بر این مدعاست. حصول درمان موفق همراه با تکنولوژی بروز و جدید از اهداف اصلی ایشان بوده و همواره کوشیده اند همراه با تکنولوژی دانش خود را افزایش دهند.

خدمات ارائه شده توسط بهترین دندانپزشک غرب تهران

همانطور که می دانید یک پزشک برای رسیدن به جایگاه پزشکی و کسب مهارت ، سختی های بسیاری را سپری می کند. دندانپزشکی نیز از زیر شاخه های پزشکی است و مرتبط با سلامت و بیماری های دهان ، دندان ، لثه است . بهترین دندانپزشک ستارخان و غرب تهران مهارت بالایی برای عصب کشی ، جرم گیری و درمان بیماری های مرتبط با دندان ودهان دارد. اما مهارت دندانپزشک تنها در درمان بیماری های دهان و دندان نیست و در راستای زیبایی لبخند نیز اقدامات متفاوتی را انجام میدهد مانند :

 • بلیچینگ دندان یا سفید کردن دندان
 • ایمپلنت یا کاشت دندان
 • عصب کشی
 • پر کردن دندان
 • کامپوزیت
 • روکش دندان
 • لمینیت
 • جراحی لثه
 • جرم گیری دندان
 • پر کردن دندان و غیره .

ترس از دندانپزشک زیبایی یک مشکل تقریباً رایج در بین افراد است و همین امر باعث می شود تا مراجعه به مطب دندانپزشک را به تعویق بیاندازند . اما مراجعه مرتب به بهترین دندانپزشک غرب تهران برای بررسی سلامت دهان و دندان مفید و ضروری است .

دکتر رزیتا پورکیان یکی از بهترین دندانپزشکان و جراحان در زمینه دندان هستند که خدمات بسیار متنوعی دارند و می توانند بهترین راهکار را به بیمار ارائه دهند. برای کسب اطلاعات در مورد دکتر پورکیان به صفحه رسمی اینستاگرام یا سایت ایشان مراجعه نمایید تا علاوه بر کسب اطلاعات، بتوانید نمونه کارهای ایشان را نیز مشاهده نمایید.

بهترین دندانپزشک تهران

ویژگی های متخصص دندان

 • یک دندانپزشک باید مهارت بالا برای انجام جراحی های مرتبط با دهان و دندان را داشته باشد .
 • دندان و لثه عضو حساسی هستند و در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی به سرعت دچار
 • عفونت می شوند به همین دلیل در هنگام انتخاب دندانپزشک به پاکیزگی مطب توجه داشته باشید .
 • یک دندانپزشک ماهر باید تسلط کاملی به تکنیک های دندانپزشکی داشته باشد .
 • تعهد کاری و اخلاق حرفه ای نیز از مهم ترین خصوصیات یک دندانپزشک است .
 • دندانپزشک باید با معیارهای زیبایی نیز آشنا باشد تا بتواند هنر خود را با خدمات زیبایی دندان تلفیق کند و منجربه ایجاد دندان و لبخند زیبا شود .

یک دندانپزشک باید مهارت بالایی برای انجام جراحی های مرتبط با دهان و دندان را داشته باشد تا هیچ گونه عفونت و عارضه ای به وجود نیاید. زیرا دندان و لثه عضو های حساسی هستند و در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی به سرعت دچار عفونت می شوند. تعهد کاری و اخلاق حرفه ای نیز یکی از ویژگی های مهم دندانپزشک است.

علاوه بر ویژگی های ذکر شده ، بهترین دندانپزشک غرب تهران ستارخان باید با معیارهای زیبایی نیز آشنا باشد تا بتواند هنر خود را با خدمات زیبایی دندان تلفیق کند و در نهایت لبخند زیبایی را برای فرد به ارمغان آورد.

انتخاب

 • دو روش رایج برای انتخاب بهترین دندانپزشک ستارخان تهران جستجو در مرورگرهای اینترنتی و پرس و جو از دیگر افراد است.
 • برای انتخاب دندانپزشک عجله نکنید زیرا میزان مهارت و پاکیزه بودن کلینیک بسیار است. به خوبی تحقیقات لازم را در ارتباط با میزان مهارت دندانپزشک انجام دهید تا سلامت و بهداشت دهان و دندان خود را به خطر نیندازید.
 • همچنین انتخاب یک جراح دندانپزشک ، مهم ترین عامل برای در امان ماندن از عوارض است. دکتر رزیتا پورکیان ، بهترین دندانپزشک غرب تهران ، آماده ارائه خدمات زیبایی و درمانی در ارتباط با دهان و دندان به شما عزیزان می باشند .

بهترین دندانپزشک تهران

نشانه های یک دندانپزشک خوب در غرب تهران

رفتن به دندانپزشکی ممکن است برای برخی از افراد آزار دهنده و سخت باشد ، از همین رو باید از متخصصی در این زمینه کمک گرفت که باعث جذب شما و ایجاد علاقه برای مراجعه به دندانپزشکی شود. شما باید برای انتخاب و مراجعه به متخصص مورد نظر خود نکاتی را در نظر بگیرید که باعث اطمینان شما می شود و این مورد را همواره به یاد داشته باشید که تنها اینکه دندانپزشک انتخابی شما در یک ساختمان شیک قرار دارد یا به یک دانشگاه بزرگ رفته است به این معنی نیست که او فرد مناسبی برای مراقبت از شما و دندان هایتان است. شما باید مواردی را که در ادامه ذکر می کنیم را در زمان انتخاب دندان پزشک در نظر بگیرید.

 • به راحتی شما اهمیت می دهد:

یکی از مهم ترین ویژگی های بهترین دندانپزشک غرب تهران یا دیگر نواحی تهران این است که برای راحتی جشمی و روحی شما ارزش بسیار زیادی قائل است و همواره این مورد را در اولویت برخورد خود با بیماران قرار می دهد. از همان لحظه ای که شما وارد مطب او می شوید ، متوجه خواهید شد که محیط انتظار به گونه ای طراحی شده است که شما احساس راحتی کنید و گذر زمان را احساس نکنید. علاوه بر این دندانپزشک شما باید سعی کند تا حد امکان پروسه درمان را با کمترین میزان درد انجام دهد. همچنین باید پیش از انجام این عمل اطمینان حاصل کند که شما با شرایط و روش انتخابی راحت هستید.

 • از شما سوال می پرسد و به پاسخ های شما گوش می دهد

یک دندانپزشک خوب می داند که شما اطلاعات کافی در رابطه با پروسه دندانپزشکی ، روش های درمانی و مشکلاتی که ممکن است برای دندان به وجود آید ندارید ، از همین رو از اصطلاحات دندانپزشکی خاص برای توضیح مسائل استفاده نمی کند. به همین دلیل است که پس از توضیح شرایط شما و تمامی گزینه های درمانی موجود اگر سوالی داشته باشد از شما می پرسد. از طرفی دندانپزشک شما باید به نگرانی های شما گوش دهد و تا حد امکان با پاسخ های شما نگرانی ها را کاهش دهد.

 • به وقت شما احترام می گذارد

حتما تا کنون مشاهده کررده اید که برخی از مطب های دندانپزشکی بسیار شلوغ هستند و ممکن است هر از گاهی از قرار های خود عقب بمانند. با این وجود این شلوغی نباید یک اتفاق عادی باشد و باید بهترین دندانپزشک غرب تهران انتخابی شما به اندازه شما وقت شناس باشد و به وقت شما احترام می گذارد. او باید با صبر و حوصله و همچنین زمان کافی ، گزینه های درمانی را به شما ارائه دهد. در صورتی که دندانپزشک انتخابی شما اصلا به زمان مراجعه کنندگان خود اهمیت نمی دهد یا همزمان با شما چندین کار دیگر را انجام می دهد بهتر است به دنبال پزشکی دیگر برای درمان مشکلات دندانپزشکی خود باشید.

 • پیگیر است :

پس از انجام یک پروسه دشوار ، دندانپزشک شما باید وضعیت شما را تا زمان بهبودی کامل بررسی و پیگیری کند و از بهبودی شما اطمینان کند. بهترین دندانپزشک غرب تهران باید با شما تماس بگیرد تا مطمئن شود شما به هیچ عارضه ای دچار نشده اید.

بهترین دندانپزشک تهران

مواردی که در زمان انتخاب بهترین دندانپزشک در نظر گرفت!!

همانطور که اشاره کردیم ، هر فردی در طول زندگی خود برای رعایت بهداشت دهان و دندان و حفظ سلامتی آن ها به یک جراح و دندان پزشک خوب و مجرب نیاز دارد. از همین رو شناخت یک دکتر خوب به عنوان متبحر ترین و بهترین دندانپزشک غرب تهران بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد. همچنین خیلز از افراد به ظاهر و زیبایی دندان های خود اهمیت بسیار زیادی می دهد. به طور کلی هر فردی برای انتخاب دکتر دندان پزشک خود یک سری معیار های انتخابی را در نظر می گیرد که ما در ادامه این مقاله به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد. پس در صورتی که قصد دارید به دندانپزشک خود مراجعه کنید برای انتخاب درست می توانید به نکات زیر توجه کنید.

 • داشتن مدرک معتبر

یک دندانپزشک زمانی می تواند به عنوان بهترین و متبحر ترین جراح و دندانپزشک انتخاب شود که از دانشگاه معتبری فارق التحصیل شده باشد. زمانی که یک پزشک دوره های مختلف پزشکی را در بهترین و معتبر ترین دانشگاه ها می گذراند ، تمامی آموزش های مورد نیاز را به صورت کاملا حرفه ای یاد گرفته است. از همین رو بهترین جراح و دندانپزشک کسی است که با داشتن مدرک معتبر ، خدمات را با بالا ترین کیفیت و کاملا حرفه ای ارائه می دهد.

 • رفتار مناسب دندانپزشکان با بیماران

داشتن رفتاری دوستانه باعث می شود تا بیمار احساس راحتی کند و تمامی مشکلات خود و سوالاتش را بدون ترس یا نگرانی بیان کند و از بهترین دندانپزشک غرب تهران خود بدون اینکه ترس از قضاوت را داشته باشد در رابطه با هزینه درمان ، بهترین روش درمانی ، نکات مراقبتی که باید انجام دهد ، سوال بپرسد. بنابراین برای انتخاب بهترین جراح دندانپزشک به این نکته دقت نمایید.

 • موقعیت مکانی مطب

برای راحتی بهتر و رفت و آمد آسان تر دکتری را انتخاب نمایید که به محل سکونت شما نزدیک تر می باشد یا برای رسیدن به مطب او نیاز به حضور در ترافیک های سخت و خسته کننده روزانه رو به رو نمی شوید. در چنین شرایطی ، شما به موقع و با خیالی آسوده به مطب خواهید رسید و پروسه درمان خود را انجام میدهید.

 • استفاده از بهترین متریال ها

یک دندانپزشک مجرب و متبحر همواره سلامت ، پول و وقت بیماران خود را در اولویت قرار می دهد و از همین رو از بهترین مواد برای انجام خدماتی مانند پر کردن ، ایمپلنت کردن و غیره استفاده می کند تا نتایجی کاملا طبیعی و زیبا به دست آورد ، طول عمر پروسه درمان را افزایش دهد و کمترین حساسیت را برای بیمار به وجود آورد.

هزینه امور درمانی دندان

هزینه های مرتبط با دهان و دندان بستگی به دندانپزشک دارد زیرا هر دندانپزشک دستمزد متفاوتی دریافت می کند . برای مطلع شدن از هزینه های درمان و دستمزد بهترین دندانپزشک غرب تهران در ابتدا باید مشخص شود هدف شما رفع کدام مشکل می باشد . به طور مثال ایمپلنت دندان بستگی به تعداد واحد مورد نیاز دارد و هزینه ایمپلنت در فردی که نیاز به 7 واحد دارد با فردی که نیاز به 2 واحد دارد بسیار متفاوت است .
خدماتی چون کامپوزیت دندان ، ایمپلنت ، لمینیت و دیگر خدمات مرتبط با زیبایی دندان و لبخند در بین مردم محبوبیت پیدا کرده است ، زیرا داشتن لبخندی زیبا باعث اعتماد به نفس فرد می شود و افزایش اعتماد به نفس تاثیر مثبتی برای جایگاه اجتماعی فرد دارد